O nas

Sekrety Przyjęć

Wojciech Piotrowski

Witajcie!

Nazywam się Wojciech Piotrowski. Jestem wedding plannerem, instruktorem tańca towarzyskiego oraz założycielem Agencji Ślubnej Sekrety Przyjęć.

Pasja do organizacji ślubów i wesel pojawiła się u Mnie dość wcześnie, bo w ostatniej klasie liceum. Już wtedy śledziłem światowe trendy związane z organizacją ceremonii zaślubin i wesel. Marzyłem wtedy by w przyszłości móc realizować wspaniałe przyjęcia i towarzyszyć Parom Młodym w tak ważnym, emocjonującym i wzruszającym dla Nich dniu. Pragnienie to jeszcze wzmacniała współpraca z Parami, które przygotowywałem do pierwszego tańca. Liczne rozmowy, porady, czasami nawet pomoc w rozwiązywaniu nagłych organizacyjnych problemów, z którymi się zmagali sprawiły, że zrozumiałem czym chce się zajmować.

Szybko przekułem swoje marzenie w rzeczywistość. Zaraz po maturze ukończyłem kurs wedding plannera w Polskiej Akademii Ślubnej, który otworzył mi drzwi do rozwoju w branży ślubnej i eventowej.
Tworząc własną markę wiedziałem, że organizując śluby i wesela muszę zapewnić swoim klientom profesjonalną opiekę opartą na doświadczeniu, rzetelnej wiedzy i sprawnej komunikacji. Dlatego oprócz zagadnień związanych z branżą ślubną zdecydowałem się na studia, na kierunku zarządzanie, które pozwoliły mi jeszcze pewniej poczuć się na trudnym, ale też różnorodnym rynku. 

Tak powstały Sekrety Przyjęć – z pasji do spełniania marzeń i tworzenia niezapomnianych wspomnień.

Głęboko wierzę, że każde przyjęcie może wzbudzać zachwyt na twarzach gości i Państwa Młodych. Dzięki doświadczeniu, zaangażowaniu i trosce o każdy szczegół organizuję niepowtarzalne uroczystości, które przy współpracy z najlepszymi podwykonawcami w branży, stają się magicznym spektaklem z Parą Młodą w roli głównej.

Natalia Rasz

Cześć!

Nazywam się Natalia Rasz. Jestem wedding designerem oraz instruktorką tańca towarzyskiego. W Sekretach Przyjęć jestem odpowiedzialna za szerokorozumianą aranżację organizowanych wydarzeń pod względem dekoracji, florystyki, świateł, doboru papeterii i wiele, wiele więcej…

Od dawna interesuję się aranżacją wnętrz i ogrodów, fascynuje mnie sztuka oraz moda. Odzwierciedlenie moich pasji znalazłam właśnie w projektowaniu i realizacji przyjęć.

Uwielbiam pracować z kwiatami, tworzyć nieszablonowe konstrukcje, które są jednocześnie jedynie jednym z elementów kompletnej aranżacji przyjęcia. Dopiero połączenie kompozycji kwiatowych z obrusami, serwetami, odpowiednią barwą światła architektonicznego oraz piękną papeterią dają niesamowity efekt, który zachwyca najbardziej wymagających.

To właśnie jest moje zadanie, które daje mi ogrom satysfakcji, zachwyca Moich klientów i wywołuje uśmiech na ich twarzach.