Wedding Planner

Sekrety Przyjęć

oferta

Wedding Planner

Każda para to dla nas nowa, wyjątkowa historia i kolejne inspirujące wyzwanie… Nie ważne czy zajmujemy się kompleksową czy częściową organizacją ślubu i wesela, samą koordynacją czy jedynie udzielamy porad i wskazówek podczas konsultacji – zawsze w pełni angażujemy się w Swoja pracę. Tacy po prostu jesteśmy… Uwielbiamy patrzeć na szczęście Naszych klientów – ta daje Nam prawdziwą satysfakcję i napędza do działania.

Oferujemy 4 ścieżki współpracy, natomiast gdybyście mieli inne propozycje oczywiście jesteśmy otwarci na jej wszelkie formy.

DSC_5687

Konsultacje

OD 250,00ZŁ

Konsultacje to propozycja dla Par, które same chcą zająć się organizacją swojego ślubu i wesela, ale potrzebują osoby, która udzieli im porad i wskazówek w trudnych momentach, których nie da się uniknąć podczas planowania ta tak ważnej uroczystości.

ZDJĘCIE_03

KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU I WESELA

OD 1500,00ZŁ

Koordynacja dnia ślubu i wesela to idealne rozwiązanie dla par, które trud organizacji wolą wziąć na siebie, ale w dniu ślubu pragną cieszyć się chwilą, nie musząc martwić się o dopilnowanie szczegółów oraz przebiegu całej uroczystości.

DSC_5711

CZĘSĆIOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA

OD 3000,00ZŁ

Częściową organizację ślubu i wesela proponujemy przede wszystkim parom, które w trakcie organizacji własnej uroczystości stwierdziły, że proces planowania pochłania zbyt wiele czasu i energii, ale też tym, którzy potrzebują wsparcia na jakimś konkretnym etapie organizacji ślubu i wesela.

DSC_5766

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA

OD 7000,00ZŁ

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela to oferta skierowana do tych, którzy chcą pozbyć się stresu związanego z całym procesem planowania. Wybierając tą ścieżkę współpracy Para zyskuje kompleksowe wsparcie oraz opiekę Wedding Plannera od momentu pierwszej rozmowy, poprzez wybór wymarzonego obiektu oraz kluczowych podwykonawców aż po koordynację dnia ślubu i wesela wraz z ostatecznym rozliczeniem z podwykonawcami.