Sekrety dla biznesu

Sekrety Przyjęć

oferta

Sekrety dla biznesu

Sekrety Przyjęć #WSPARCIE to nowatorski program skierowany do lokali organizujących przede wszystkim śluby i wesela, ale także inne imprezy i eventy. Ma on na celu podwyższenie jakości świadczonych usług oraz standardów obsługi.

Program podzielony jest na następujące etapy:

  1. Rozmowa z właścicielem/kadrą zarządczą lokalu w sprawie aspektów, na których poprawie najbardziej zależy zleceniodawcy.
  2. Analiza proponowanych przez dany lokal umów,
  3. Analiza współprac z podwykonawcami,
  4. Analiza przebiegu pracy z klientem od momentu wzbudzenia w nim zainteresowania lokalem, poprzez pierwszy kontakt, podpisanie umowy, czynności związane z organizacją przyjęcia, realizację przyjęcia, aż do ostatecznego rozliczenia i zakończenia współpracy.
  5. Obserwacja obsługi jednego z przyjęć.
  6. Wyciągnięcie wniosków na podstawie zgromadzonych danych.
  7. Podsumowanie, wskazanie mocnych i słabych stron, przedstawienie rekomendacji.
  8. Pomoc przy wdrażaniu rekomendacji w codzienne funkcjonowanie lokalu.

Jesteś zainteresowany współpracą i chcesz zapytać o szczegóły?

#KONTRAKT

Sekrety Przyjęć #KONTRAKT to propozycja skierowana do lokali organizujących przede wszystkim śluby i wesela, ale także inne imprezy i eventy.

Jeśli zależy ci na profesjonalnej obsłudze klientów, a nie chcesz zatrudniać pracownika na etat to Nasz #KONTRAKT jest właśnie dla Ciebie! Dzięki niemu, to my zajmiemy się współpracą z Twoimi klientami i organizacją ich przyjęć w Twoim obiekcie, oczywiście według ustalonych z Tobą wcześniej wytycznych.

#EVENT

Sekrety Przyjęć #EVENT to oferta przygotowana dla firm, które potrzebują wsparcia przy organizacji wydarzeń. Nie chodzi tutaj tylko o imprezy integracyjne, jubileusze itp. ale także wszelkiego rodzaju przedsięwzięcia marketingowe.

Chętnie zaplanujemy event promujący twoją firmę, markę czy też konkretny produkt.

Jesteś zainteresowany współpracą i chcesz zapytać o szczegóły?